Gulyás Gergely: A Vodafone bevételeiből lehet majd a pedagógusbéreket is emelni

Még mindig a Vodafone megvásárlása – most éppen az RTL Klub firtatja a tranzakció okait. Indokolt-e kifejezetten most lezárni ezt az ügyletet ilyen sok százmilliárd forintért, amikor pedagógusok tízezrei várnak béremelésre? Erre Gulyás Gergely azt mondja, azon vannak, hogy megvalósuljanak a fejlesztések. Tárgyalunk az Európai Bizottsággal, és ott akarunk lenni egy olyan vállalást, ami az … Bővebben: Gulyás Gergely: A Vodafone bevételeiből lehet majd a pedagógusbéreket is emelni