Schobert Norbi és Rubint Réka a húszéves porcelánlakodalmuk alkalmából újra összeházasodnak. Hétfő este valóban megerősítették a fogadalmaikat, újra egybekeltek a Hertelendy-kastélyban. „21 éve követsz vakon, mint én Téged. 20 éves házassági fogadalom megerősítése. Köszönök Neked mindent! Az életemet, a gyerekeimet, a céljaimat, a kitartást, a hitet!” – olvasható Norbi Facebook-bejegyzésében. Korábban a házaspár Las Vegasban is … Bővebben: Rubint Réka és Schobert Norbi összeházasodtak! – 20 éves házassági évfordulójukon erősítették meg fogadalmukat
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba