Schobert Norbi: „Öt év múlva jó lenne nyugdíjba menni”

A fitneszguru a Story Magazinnak adott interjút, amelyben kifejtette nézeteit a hazai étkezési szokásokról, de érintette a jövőbeni terveit is: nyugdíjba szeretne menni. Kétszer érintette meg a halál szele Schobert Norbit aki hisz benne, hogy a természetes védekező rendszere az egészséges életmódjának köszönhetően védte ki a támadásokat. Még erősebben hiszek benne, hogy mennyire fontos az … Bővebben: Schobert Norbi: „Öt év múlva jó lenne nyugdíjba menni”