Baleset érte Halász Juditot! Jelenleg kórházban van
Eltört a lába Halász Juditnak: a Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésznő Ausztriában kirándult, amikor a baleset érte- írta a Ripost. A nyaralás utolsó napján sikerült baleseteznem. Egy télen sípályaként működő helyen voltunk, és sajnos a lejtőn lefelé egy kavicson elcsúsztam. Akkor még nem is gondoltam, hogy nagy a baj, mert nem fájt annyira, ám az ottani … Bővebben: Baleset érte Halász Juditot! Jelenleg kórházban van
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba