Baleset érte Halász Juditot! Jelenleg kórházban van

Eltört a lába Halász Juditnak: a Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésznő Ausztriában kirándult, amikor a baleset érte- írta a Ripost. A nyaralás utolsó napján sikerült baleseteznem. Egy télen sípályaként működő helyen voltunk, és sajnos a lejtőn lefelé egy kavicson elcsúsztam. Akkor még nem is gondoltam, hogy nagy a baj, mert nem fájt annyira, ám az ottani … Bővebben: Baleset érte Halász Juditot! Jelenleg kórházban van