A betegek látogatását is korlátozná a Belügyminisztérium új egészségügyi javaslatcsomagja
Az alapellátás kivételével megszűnne a szabad orvosválasztás a kormány elé kerülő tervek szerint. Több százmilliárd forintot érintő egészségügyi javaslatcsomag kerül a kormány elé a Népszava értesülése szerint. A belügyminisztérium tervezete szinte a teljes ellátórendszert érinti. Eszerint az alapellátás kivételével megszűnne a szabad orvosválasztás az állami fenntartású intézményekben, valamennyi beteget az éppen beosztott orvos látja el, az Országos … Bővebben: A betegek látogatását is korlátozná a Belügyminisztérium új egészségügyi javaslatcsomagja
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba