Közzétették a videót a szilasligeti „recskafantom” akciójáról – nézd meg itt!
Két nappal ezelőtt robbant a bomba a szilasligeti HÉV-megállóban történt kapsán, amikor is egy középkorú férfi több ember szeme láttára végzett önkielégítést a helyszínen. Kerepes polgármestere, Gyuricza László két napot adott a férfinek arra, hogy feladja magát, ám mivel ez nem történt meg, most közzétette a perverz közszeméremsértő akciójáról készült felvételeket. Gyuricza László, Kerepes polgármestere … Bővebben: Közzétették a videót a szilasligeti „recskafantom” akciójáról – nézd meg itt!
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba