--°C

Eltűntek az utcákról az Orbán Viktort ábrázoló plakátok

Hétfőre teljesen eltűntek az utcákról az Orbán Viktor arcképét mutató plakátok – állapította meg az RTL Klub.

Mint írják,

gyakorlatilag nem találni egyet se a fideszes kiadású „Ne hátra, előre menjünk!” választási plakátokból, se az „ŐRIZZÜK MEG MAGYARORSZÁG BÉKÉJÉT ÉS BIZTONSÁGÁT!” feliratú kormányzati plakátokból.

A tévécsatorna hírportálja szerint ahol ilyen kormányzati plakátok voltak, ott szinte mindenütt a korábbról már ismert, egy kislányt ölelő nőt ábrázoló népszavazásos plakátok láthatók. Érdemes az alábbi két videót megnézni, amik 10 nap eltéréssel készültek ugyanarról a helyről:

Propeller

kiemelt kép: Index