Zámbó Jimmy nem viselte jól az őt parodizáló Gálvölgyi János iróniáját – írta a Story Magazin.
A színművészt a Dáridó című nagysikerű zenei showműsorba hívta meg annak idején a házigazda Galambos Lajcsi, aki a műsor keretén belül együtt is énekelt a parodizált önmagával. Amíg Lajcsinak ez nagyon tetszett addig volt, aki nem vette jó néven azt, ha kifigurázzák. Akkor sem, ha azt nem bántóan tették.
Gálvölgyi ugyanis azon a napon a Király bőrébe bújva hatalmas keresztet akasztott a nyakába – pont úgy, ahogyan hajdan az énekes is megjelent. „Szép vagyok, akárcsak az álmom, ez minden bűnöm… – énekelte Jimmyként a színész.
A Király le akarta lőni a színészt
Annyira megharagudott rám, hogy másnap bement az RTL vezetőségéhez pisztollyal a kezében, és azt mondta, agyonlő engem. Komolyan gondolta, de szerencsére sikerült erről lebeszélni.”

kiemelt kép: archív Zámbó Jimmy / RTL
EZ IS ÉRDEKES!
Szavazás: Szerinted kiderül, hogy ki a drogbotrányba keveredett énekesnő? – Az olvasó véleménye



