Suzy boldog mosollyal fotózkodott, remek lett a felvétel.
Az énekesnő az aranylemezt tartja a kezében, melyen ő is énekel, és amit most kapott meg. Instagram-oldalán Suzy mindenkinek köszönetet mond persze legfőképpen a közönségének. A gratulálok között ott van Gáspár Bea és az énekesnő sok rajongója is.
kiemelt kép: Instagram



