--°C

Hihetetlen! Idegenben 4:0-ra verte a magyar válogatott Angliát

A magyar labdarúgó-válogatott 4–0-ra nyert Anglia ellen a Nemzetek Ligájában. A sorozat nyári menetelésének utolsó állomásaként a magyar labdarúgó-válogatott Wolverhamptonban elképesztő bravúrt bemutatva ütötte ki Angliát, így vezeti a csoportját! 

Hihetetlen! Idegenben 4:0-ra verte a magyar válogatott Angliát
Fotó: MTI

A magyar labdarúgó-válogatott kedden 4-0-ra nyert Anglia vendégeként a Nemzetek Ligája A divíziójának negyedik fordulójában, így 69 év után diadalmaskodott újra a szigetországban, sikerével pedig a 3. csoport élére ugrott.

Anglia–Magyarország 0–4 (0–1)

Wolverhampton, Molineux Stadion, 28 839 néző

Vezette: Turpin (francia)

Anglia: Ramsdale – Walker, Stones, Guéhi, James – Bellingham (Foden, 68.), K. Phillips, Gallagher (Mount, 56.) – Saka (Maguire, 85.), Kane, Bowen (Sterling, a szünetben). Szövetségi kapitány: Gareth Southgate

Magyarország: Dibusz – Lang, Orbán, Szalai A. – Fiola, Schäfer, Styles (Nagy Á., 56.) , Nagy Zs. – Szoboszlai (Gazdag, 56.), Sallai (Nego, 78.) – Szalai Á. (Ádám M., 68.) Szövetségi kapitány: Marco Rossi

Gólszerző: Sallai (16., 70.), Nagy Zs. (80.), Gazdag (90.)

Kiállítva: Stones (82.)

MTI