--°C

Orbán Viktor: Most kell szerénynek lenni…

A magyar válogatott a Nemzetek Ligája keddi mérkőzésnapján idegenben 4-0 arányban nyert Anglia ellen.

Orbán Viktor miniszterelnök egy poszttal üdvözölte a sikert, amelyet röviden kommentált:

„Most kell szereénynek lenni…”

A POSZTOT IDE KATTINTVA NÉZHETI MEG!

kiemelt kép: MTI