Ezen a hétvégén láthatjuk az X-faktor 11. évadának mentorházas adásait, a szombati részben kialakult Gáspár Laci és ByeAlex élő show-s mezőnye.
A két mentornak nagyon nehéz dolguk volt, hiszen az esetek többségében amelyik énekestől sokat reméltek, azok okozták a legnagyobb csalódásokat. Gáspár Lacinak mondhatni könnyebb dolga volt, mint Alexnak, hiszen utóbbi tényleg nagyon sokszínű versenyzőket válogatott össze magának, de aztán egyikük sem tudta igazán bizonyítani, hogy ott lenne a helye az élő műsorban. Emiatt ByeAlex teljesen összeomlott, és a fejébe vette, hogy neki vannak a legrosszabb versenyzői az idei mezőnyben.
Elsőként a LongStoryShort! lépett fel a mentorok előtt: a zenekar ByeAlex egyik kedvenc dalát adta elő a mentorházban, amivel sikerült is meggyőzniük őt. Peti viszont úgy gondolta, hogy az énekes „be volt tojva”, de Alex ennek ellenére is úgy érezte, hogy többet is ki tudna hozni a srácokból.
Sophia Khan volt az első, aki komoly csalódást okozott Alexnak, szakmailag elégedetlen volt a lány produkciójával, amivel Peti is egyetértett. A hibáktól függetlenül Erika teljesen elérzékenyült, Laci pedig – maga ellen beszélt ugyan – de őszintén kimondta, hogy szerinte barátja megnyerheti az idei X-faktort ezzel a lánnyal.
Solyom Bernadett produkciója pedig csak tovább tetézte a bajt. Bár Herceg Erika próbálta menteni a helyzetét azzal, hogy a magyar dalválasztással voltak problémái, ez Alexet még inkább elbizonytalanította, de aztán mégis megvédte mentoráltját.
„Egy pillanat alatt eltemettetek egy versenyzőt, akinek eddig állva tapsoltatok”
– mondta Alex.
kiemelt kép: RTL Klub
EZ IS ÉRDEKES!
Hátborzongató videó került elő: ezt tervezte Hódi Pamela és Berki Krisztián



