Fergeteges élőképpel fogadta tegnap a Ferencvárost a Green Monsters. A Groupama Aréna után most a Puskásban is felcsendülhetett a Bajnokok Ligája himnusza. Európa legjobb 32 csapata közé 25 év után kerültek a zöld-fehérek.
[videopress gUGgre9D]
Ezen az oldalon felnőtt tartalom található!
Elmúlt már 18 éves?
Figyelem! --------- Az ön által letölteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek. Ha szeretné, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használjon [szűrőprogramot