Vilmos herceg, Katalin hercegné és gyermekeik, György, Sarolta és Lajos idilli fotóját osztotta meg a Kensington Palota hivatalos közösségi oldala.
A család egy különleges pantomim előadáson vettek részt a Palladiumban. Vilmos herceg az előadás előtt egy rövid beszédet is mondott, amelyben köszönetet mondott mindekinek, akik az ország működése, fenntartása és a közösségeik támogatása érdekében nagyon sokat tettek a koronavírus járvány idején. Az előadás után a stábot is köszöntötték a kulisszák mögött és találkoztak munkás családokkal, akikkel beszélgettek napjaink és az elmúlt évek tapasztalatairól is.
indexkép: The Guardian



