Hétfő reggel újra földrengést érzékeltek Horvátországban: a földmozgás epicentruma most is Petrinja környékén volt.
December 29-e óta folyamatosan mozog a föld a horvátországi Petrinja környékén. A decemberi 6,3-as erősségű földmozgás halálos áldozatokat is követelt.
Ma reggel 7:49-kor mozdult meg a föld, a földrengés azonban szerencsére jóval kisebb, 4,2-es erősségű volt. A földrengések következtében Petrinja területe már harmincöt centimétert süllyedt – adta hírül a Nova S portál alapján a Szabad Magyar Szó.

indexkép: 24.hu



