Nótár Mary egy percet sem pihen.
A népszerű mulatós énekesnőnek előző menedzsmentje nem könnyítette meg a dolgát, Mary ahány klipet forgatott és tett fel a videómegosztóra, ők annyit töröltettek le. A jelenleg is folyó büntető és polgári peres eljárások végkimenetele még nem látható, azonban fél sikernek számít, hogy Nótár Mary most már nyugodtan készítheti az új klipeket, azokat ugyanis most már nem tudják törölni. A legújabb videó igazán dzsukel lett.
A televíziós pályán producerként is aktívan tevékenykedő énekesnő nemrég maga mögött hagyta a Zenebutik csatornát és még tavaly év végén a Muzsika Tv-n indította útjára a „Dana-Dom” című mulaós műsort, amelynek különlegessége, hogy a fellépők cigányzenekarral élőben kísérve éneklik el a legnépszerűbb slágereiket, vagy épp a legismertebb feldolgozásokat.
indexkép: Facebook / Nótár Mary Production



