A Zalaegerszeg – Újpest találkozóval záródott az idei bajnoki labdarúgó szezon.
A házigazdák 2-0-ra nyertek az Újpest ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 17. fordulójának zárómérkőzésén, amely egyben az utolsó NB I-es találkozó volt idén.
Miután a Ferencváros hazai pályán átmenetileg vezetőedző nélkül, Máté Csabával a kispadon az utolsó utáni pillanatokban diadalmaskodtak a Honvéd ellen, a kisvárdai rangadón pedig a Puskás Akadémia csak döntetlent játszott a hazaiakkal, így az őszi bajnok a Ferencváros lett 1 pont előnnyel. A zöld-fehérek egy mérkőzéssel kevesebbet játszottak (azt épp a felcsúti alakulat ellen) így a Puskás Akadémia – Ferencváros találkozóval kezdődik majd a 2022-es évi fociszezon, amelyen akár is szorosabbát tehetik a tabellát a csapatok.
A Ferencváros várhatóan hétfőn jelenti be az új vezetőedzőt, Sztanyiszlav Csercseszovot.

Eredmények
Kisvárda Master Good-Puskás Akadémia FC 1-1
Gyirmót FC Győr-Debreceni VSC 0-0
ZTE FC-Újpest FC 2-0
Ferencvárosi TC-Budapest Honvéd 1-0
MTK Budapest-Paksi FC 1-4
MOL Fehérvár-Mezőkövesd Zsóry FC 1-0
Tabella

képek: Nemzeti Sport



