Egy másik ismerőse Bocsássatok meg címmel verset is írt a nő halála után. Azt állítja, a lány ezt üzente a túlvilágról és kérte a férfit, hogy adja át az üzenetét. „Engem ne engedjetek könnyekkel a sírba, Ne álljatok ott könnyes szemmel sírva, Rossz ember voltam és maradtam végig, Álmaim, terveim, soha nem szálltak az égig” .

A lányt jól ismerők szerint a vers kegyeletsértő, ugyanis az elhunyt nagyon jó ember volt.