A büszke édesapa egy fotóval tudatta, hogy megérkezett a kislányuk. Azt is elárulta, milyen nevet kapott a baba.
Nehéz szavakba foglalni, amit érzünk. Sass Lili, a mi csodaszép kislányunk úgy döntött, hogy felkészült erre az izgalmas kirándulásra, amit életnek hívunk.A szülei végtelen szeretetét élvezve, mosolyogva, bátran született meg erre a világra. Orsi, az ÉDESANYA egy piszok vagány várandósság után, elképesztő ügyesen segítette Lilit világra. Büszke vagyok rá, büszke vagyok rátok csajok! Dani
– írja a műsorvezető.
kiemelt kép: Origo



