--°C

Harc: Kajdi Csaba nem hagyta szó nélkül Ördög Nóra jégkockabotrányát!

Kajdi Csaba nem udvariaskodott, amikor megmondta Ördög Nórának, mit gondol a jégkockás ügyről. A modellügynökség feje parodizálta a történteket, és hitetlenkedve kérdezte, hogy-hogy nem tudták, hogy 200 forint a jégkocka? Szerinte a műsorvezető csak megpróbálta rákenni a dolgot az alkalmazottakra.

Kajdi Csaba köztudottan nem rejti véka alá a véleményét, sőt, „arany követő-rajongóinak” szinte mindenről beszámol. De akad olyan is, hogy az Instagram-oldalán egy bizonyos témát fejt ki hosszabban: most Ördög Nórával ironizálta jégkockabotrány miatt, ugyanis – mint azt a Blikk megírta – nemrég kiderült, Nóráék a balatoni kisboltjukban 200 forintot számoltak fel pluszban a jégkocka adagjáért.

A vevő észrevette a blokkon a szóda mellé kért jég árát, majd hangot is adott felháborodásának. Végül a műsorvezető és férje azzal védekeztek, hogy a munkatársak a vezetés tudtán kívül, a hatáskörüket némiképp túllépve, kezdték el felszámolni a jeget azokban az esetekben, ahol az italok alapból nem tartalmaztak jégkockát. Ördög Nóra gyorsan intézkedett az eset után, kárpótolta a vendéget a kellemetlenségért.

Cyla a jelek szerint nem mindennel ért egyet az ügy kapcsán, és ezt szóvá is tette a 24 óráig elérhető Instagram-történetében, ahol sajátos stílusban kezdte el parodizálni Ördög Nórát a botrány miatt.

Én nem tudtam, hogy 200 forint a jégkocka! Te, hát az milyen? Árulja a jégkockát… csóri! Rákeni az alkalmazottra, tyűh, aranyos vagy, jól van, tapintatból jeles…

– fakadt ki Kajdi.

Blikk