Az egekbe emelkedő infláció és rezsi a jelek szerint a hazai hírességeket sem kíméli, s úgy tűnik, Korda György és Balázs Klári pénztárcája is megszenvedi a válságot.
Augusztus elsejétől léptek életben az új áram- és gázárak: eszerint azoknak a magyar családoknak, akik az átlagnál több áramot és gázt használnak, az átlag feletti részt lakossági piaci áron kell megvenniük.
Ez bizony a Korda házaspárnak is problémát okozhatott, akik – elmondásuk szerint – máris megszorításokat vezettek be annak az érdekében, hogy minél több pénzt takarítsanak meg.
Egy hete már én is és a feleségem is hideg vízben fürdünk
– mesélte Korda György.
kiemelt kép: MTI
EZ IS ÉRDEKES!
Mi lesz most? Drágul a papír, Kiszel Tünde aggódik a naptárja miatt!



