--°C

Legyél te Molnár Anikó szomszédja! 29 millióért árulja a telket az egykori Nagy Ő

Molnár Anikó a közösségi oldalán egy hirdetést adott fel, amelyben pomázi otthona hátsó telkét árulja 29 millió forintért.

Az egykori Nagy Ő a Blikknek elárulta, miért.

– 1984 óta lakunk ebben a házban az édesanyámmal, és azóta csak teher a hátsó rész. Nem használjuk, csak a gond van vele, amikor le kell nyírni a füvet. Korábban azt terveztük, hogy egy medencét csinálunk oda, de a mostani árak mellett erről lemondtunk – mesélte Anikó, akinek jól jön majd a pénz, amit a kertért cserébe kapnak.

Blikk

kiemelt kép: Instagram

EZ IS ÉRDEKES!

Megfagyott a levegő a forgatáson: „Jézusom!” – kiáltotta el magát Demcsák Zsuzsa