Hirdetés 

Harry Herceg nyíltan beszélt nemi szervéről a most megjelenő könyvében.

Harry herceg fagyási sérüléssel a péniszén vett részt Vilmos és Katalin esküvőjén- írja a Mirror.

A herceg a sérülést egy nem akármilyen séta keretében szenvedte el. 2011-ben négy Afganisztánban megsérült exkatonával együtt egy 320 kilométeres  sarkköri jótékonysági sétán vettek részt, a túra 13 napon át tartott. A sétával összesen 2 millió fontot sikerült összeszedni. A kirívóan alacsony hőmérséklet miatt fagyási sérülést szenvedett a fülén, az arcán és a nemi szervén. Igaz bátyja esküvőjén már az arcán és a fülén nyoma sem volt a sérülésnek,

de a takarásban lévő testrésszel már nem volt ekkora szerencséje. Ott ugyanis még a lábadozás fázisában volt.

Harry az emlékiratában még arra is visszaemlékezett, hogy Elizabeth Arden krémmel kenegette, majd miután nem csillapodott a sérülés orvoshoz fordult vele.

Ez még semmi: Harry herceg még egy fontos tényt mesélt el a pélójáról. Kiderült az is, hogy csecsemőkorában körülmetélték. 


Harry Herceg az említett túrán 2011-ben. Fotó: David Cheskin/AFP
MÉG TÖBB HÍR A BRIT KIRÁLYI CSALÁDRÓL IDE KATTINTVA! 

Kiemelt kép: Getty Images

EZ IS ÉRDEKES!

Tóth Gabi megható módon búcsúzott XVI. Benedektől: “Aki hisz, soha nincs egyedül…” – fotó

/p>