Hirdetés 

Bódi Guszti a saját házasságát hozta fel példaképpen, amit mindenkinek követnie kellene.

A sztárzenész szerint a mai világban nem számít az Isten előtt tett fogadalom, rengeteg a válás, a párok jönnek-mennek, ami nagyon nagy baj. Guszti szerint az örök hűségnek valóban örökké tartónak kellene lennie.

“Egy őszinteség van a világon, amihez mindenkinek tartania kellene magát: mikor Isten színe előtt halálig tartó, örök szerelmet fogadunk. A mai világban sok álompárt látunk, akik két nap után otthagyják a másikat, és sajnos ez a példa a fiatalabb generációk előtt.

Ezt a tradíciót, ahogyan mi Margóval élünk, tanítani kellene!

Mikor egyszer hazajöttünk a thaiföldi nyaralásunkról, egy fickó megkérdezte, hogy bírunk ki ennyi időt eltölteni együtt. A kérdést sem értettem. Nekem egyértelmű, hogy azzal töltöm életem minden percét, akit a világon a legjobban szeretek… Ennél nagyobb boldogság nem kell!” – mondta a Ripostnak.


Margó és Guszti házassága lehetne a példa (Fotó: Femcafe)
MÉG TÖBB HÍR BÓDI GUSZTIRÓL IDE KATTINTVA!

kiemelt kép: Blikk

EZ IS ÉRDEKES!

Balhé! A rajongók Tolvai Reninek: “A kokain mennyiséget csökkenteni kellene” – videó

/p>