--°C

Suzy kimondta, amit gondol: „Ha a kommentelők külsőre elítélnek, az engem nem érdekel!” – videó

A mulatós királynő lesz Galát Norbert egyik vendége a vasárnapi Kedvenceink Kedvencei talkshowban a Zenebutik csatornáján.

A műsor ajánlójából kiderül, hogy a beszélgetésben szó lesz a kritikus megjegyzésekről, a negatív kommentelőkről és arról, hogy mindez hogyan érinti az énekesnőt.

-Én ezer éve megtanultam azt, hogy nem olvasok kommentet – mondja a videóban Suzy, aki hozzáteszi hogy ismeretlenül bárkiről lehet rosszat írni. Az énekesnő kitért arra is, hogy a megjelenését bizony szokta kritizálni a net népe.

Az, hogy most valaki külsőre engem elítél, az engem nem érdekel…

-mondta Suzy aki a videóban azt is elárulta, hogy nincs sok barátja.

Én nem a mennyiségre megyek, hanem a minőségre

-tette hozzá a mulatós királynő.

A teljes beszélgetést vasárnap 11:30 órai kezdettel láthatják a Zenebutikon.

MÉG TÖBB HÍR SUZYRÓL IDE KATTINTVA!

kiemelt kép: ReflektorOnline / Csányi István

EZ IS ÉRDEKES!

Elképesztő! Megtalálták Balázs Pali amerikai hasonmását – fotó