A mai napon tartották a bíróságon L.L. Junior és Körtvélyessy Kinga válóperét.
Kinga csinosan érkezett a tárgyalásra, ahol a Blikknek azt mondta, hogy
„nem is a tárgyalás miatt, hanem inkább az életem hátralevő részének alakulása miatt izgulok.”
A tét nem volt kicsi, hiszen 300 milliós vagyonról kell döntenie a bíróságnak, emellett a gyermekelhelyezés kérdésében is ítélkezni kell majd. L.L. Junior a jelenlegi párjával épp Dominikán tartózkodik, de az Instagram sztorijában üzent KIngának. Junior szerint sokkal inkább a kislányukról kellene beszélniük, ugyanis vele mindössze hetente kétszer, összesen 140 percet beszélhet. Emiatt úgy érzi magát, mintha „elítélt lenne”. A zenész ezután rátért az anyagiakra is:
a pénzről pedig egyelőre csak annyit mondok, hogy utazásom napján 11 milliót utaltam el, csak úgy, papír nélkül a hölgynek, és egy csomó pénzt fog alaptalanul még kapni, ami tisztán talált pénz neki, de ő aggódik. Miközben én itt kint dolgozok és édesanyám 67 évesen is dolgozik, éppen a Hunyadi piacon. Nem kell aggódni, mert a kislányomnak mindig mindene meglesz, de az hogy havi 250 000 forintos gyerektartás igénye mellett ő eszközként kezeli Lilit, hogy bosszút álljon az új kapcsolatom miatt, az tényleg felháborító! Egyezzünk meg Kinga és zárjuk le ezt az egész témát!
L.L. Junior hozzátette, hogy a szakításuk után 10 hónappal egy Range Rovert ajándékozott Kingának, hogy a kislányuk biztonságban tudjon utazni az édesanyjával. Erről a zenész videót is töltött fel az Instagram sztorijába, mondván nehogy ez is le legyen tagadva.

MÉG TÖBB HÍR L.L. JUNIORRÓL IDE KATTINTVA!
kiemelt kép: ReflektorOnline montázs (RTL)
EZ IS ÉRDEKES!
Kiderült a nagy baj! Meg kellett operálni Balázs Palit, nyolc hónap alatt épült fel a sztár



