Zámbó Jimmy slágerével tarolta le az online platformokat a 19 éves tehetséges énekes, Bradics Jácint. A lírai tenor a Dal 2024 dalversenybe nevezett az első neki írt dalával, amivel egészen a döntőig menetelt, ahol a Magyar Rádió Szimfonikus Zenekara kísérte élőben. A Bors a fiatal énekest most arról kérdezte, hogy milyen jövőt szán a Zámbó Jimmy slágereknek a karrierjében.
Jácint elmondta, hogy a saját útját szeretné járni, és bár tiszteli és szereti Jimmy munkásságát, ő a saját dalokban látja a jövőt.
„Hatalmas nézettségeket produkáltak a feldolgozásaim tőle, azonban ezekbe a dalokba nem szabad többet látni, mint aminek készültek, mert én a saját utamat szeretném járni.”
-mondta a Borsnak az énekes, aki hozzátette, hogy Jimmy egyszeri és utánozhatatlan egyéniség.
„Jimmy egy volt és sosem lesz több, én pedig véletlenül sem szeretném, ha bármilyen párhuzamot is vonnának köztünk azért, mert képes vagyok eredeti hangnemben is – a közönség szerint hozzá és a munkásságához méltóan – elénekelni a slágereit.
Az én pályám nem a Jimmy slágerekről fog szólni.
A családból egyébként Adrián gratulált már korábban az egyik videóm alatt is, azóta vele beszélgettem már több alkalommal is, de megkeresett Zámbó Marietta is a Jimmy emlékgála előtt, mondta, hogy nagyon szépen éneklem Jimmy dalait, pár mondatot beszéltünk arról is, hogy felléphetnék az emlékkoncerten, de hogy ez miért nem valósult meg azt nem tudom, mivel nem én szervezem a megjelenéseimet.”
-mondta a Dal 2024 sztárja.
Bradics Jácint új saját dalai sorra jelennek meg, amelyeket múlt héten mutatott be a Petőfi Rádióban egy élő stúdiókoncerten a hallgatóknak. A mai megjelent „Telihold” című dala után holnap érkezik a „Te és én” című dal.
kiemelt kép: Csányi István



