--°C

Jöhet a nagy fogyás! Balogh Tamásné túl van a műtéten – VIDEÓ

A Séfek Séfe 2024-ben megismert versenyzője, Balogh Tamásné Eszter átesett az előre betervezett gyomorszűkítő műtétjén. A rajongók továbbra is figyelemmel kísérik életét, hiszen a műsor óta nagy népszerűségre tett szert.

Eszter korábban életmódváltással próbált felkészülni a babatervezésre, ám mivel nem hozta a várt eredményeket, végül a műtét mellett döntött. A folyamatban barátnője, Paprika Dorina segíti, aki hasonló beavatkozáson esett át. Törökországban, Antalya városában végezték el az előzetes vizsgálatokat, majd Eszter így számolt be a műtét előtti pillanatokról:

„Először azt hittem, hogy az infúzió fájni fog, de igazából nem is érzem, szóval talán egy picit túlparáztam. Megmondom őszintén egy picit kiborultam, mert engem még soha nem műtöttek semmivel, nagyon féltem, de örülök, hogy Paprika Dorina itt van velem, meg a kedves férjem, meg a Misi meg a Viktor, akik átsegítenek ezen a nehéz időszakon, nagyon hálás vagyok nekik, hogy segítenek abban, hogy ez a műtét megvalósuljon. Nagyon nehéz lesz én azt gondolom, hogy egy olyan időszak áll előttem, ami egy embert próbáló időszak, ugyanis az első egy hónapban teljesen meg kell változtatni az étkezési szokásaimat, a mindennapjaimat, de készen állok erre a változásra és köszönöm szépen mindenkinek, nagyon sokan támogattok, szeretlek titeket, sziasztok”

A műtét sikeresen lezajlott, amit Eszter újabb videóban erősített meg:

„A műtét után a harmadik napon vagyunk, minden a legnagyobb rendben van, nagyon jól érzem magam ennél a csodálatos vízesésnél, nagyon köszönöm, hogy szurkoltatok értem, puszillak titeket, sziasztok.”

A felvételeken sokaknak feltűnt néhány piros pötty az alkarján, ám Eszter szerint ez csak átmeneti mellékhatás, valószínűleg a gyógyszerektől. A kritikus kommentelőkből most sem volt hiány, egyikük így támadta:

„Egy rántott húsban fogadok, hogy zabagép marad és még nagyobb lesz, mint most!”

Eszter pedig tömören válaszolt:

„Hát akkor abból nem eszel”

A Séfek Séfe egykori versenyzője elhatározta, hogy a továbbiakban is őszintén beszámol minden tapasztalatáról, és lépésről lépésre mutatja meg követőinek a gyógyulás folyamatát.

@baloghtamasneeszter

Rövidesen indulunk haza, már nagyon várom az otthonlétet!❤️ @NewMe Budapest @paprikadorina #hospital #gastricsleeve #antalya #turkish #operation

♬ eredeti hang – Balogh Tamásné

(via Bors)

kiemelt kép: TV2