Meghalt Norbi, a Dumaszínház egyik fiatal rajongója. A fiú annyira szerette a fellépő humoristákat, hogy többük arcképét magára is tetováltatta.
„Először egy Duma Swing tetkó került a kézfejemre, 2018-ban. Nagyon sokat jártunk édesapámmal a fellépésekre. Ő sajnos már nincs köztünk, de én azóta is rendszeresen járok az előadásokra. A portrék közül az első tavaly ősszel készült: feltetováltattam a Mestert, vagyis Mogács Dánielt, ő az egyik kedvenc stand-uposom. Utána jöttek a többiek: KAP, Janklovics Péter, és most a napokban tetováltattam magamra Kiss Ádámot” – nyilatkozta néhány hónapja dumaszínház.hu-nak a fiú.
„Ég veled, Norbi” – búcsúztak tőle.
kiemelt kép: Shutterstock



