Kim Kardashian köztudottan rajong a brit királyi családért, így hatalmas arculcsapásként érte, hogy nem vehet részt II. Erzsébet platinajubileumi ünnepségén.
Kim Kardashian és szerelme, Pete Davidson az Egyesült Királyságba utaztak, hogy jegyet vegyenek a rendezvényre, de a Buckingham Palota, valamint az eseményt közvetítő BBC is elutasította kérésüket – írja a Daily Mail nyomán a Blikk.
A celeb annyira szeretett volna részt venni az ünnepségen, hogy leszögezte: az se baj, ha nem VIP-jegyet kapnak, de sajnos így sem lehetnek ott.
kiemelt kép: AFP



