--°C

Cooky és Szécsi Debóra nem kertelt: Újra megpróbálják

A sztárpáros semmitől sem riad vissza: Bizonyítani akarnak.

Szécsi Debóra és párja, a rádiós műsorvezető, Cooky ismét kipróbálják magukat a TV2 népszerű vetélkedőjében,a Drágám, add az életed!-ben. És hogy mi vezette őket vissza? Úgy érezték, megérdemelnek egy második esélyt, és most teljesen más taktikával érkeztek: Nem állnak meg a győzelemig. Két gyönyörű gyermekük pedig minden este szurkol a szüleiknek. Az előző vetélkedő óta pedig nagy változás történt, legalábbis ezt állítja a lemezlovas: Sokáig készült arra, hogy újból megmérettethessék magukat, és öt kiló feleslegtől meg is szabadult, most erősebb benne a versenyszellem, mint valaha. De hogy mit szól mindehhez Debóra? Saját bevallása szerint ő is változott: Nagyobb magabiztossággal veti bele magát a feladatokba, és nem fél a kihívásoktól. Mostanra már bebiznyították, hogy mindent képesek megtenni gyermekeikért, és szeretnének picit kiszakadni a hétköznapokból. És mi lehetne jobb kikapcsolódás, mint vicces, néhol nagy kihívást jelentő feladatokat teljesíteni és közben nézőket szórakoztatni? Ne maradj le, hiszen Cooky és Debóra most a döntőig küzdenek minden hétköznap este a TV2-n.

Media player poster frame
kiemelt kép: TV2