Schobert Norbi és Rubint Réka a húszéves porcelánlakodalmuk alkalmából újra összeházasodnak. Hétfő este valóban megerősítették a fogadalmaikat, újra egybekeltek a Hertelendy-kastélyban.
„21 éve követsz vakon, mint én Téged. 20 éves házassági fogadalom megerősítése. Köszönök Neked mindent! Az életemet, a gyerekeimet, a céljaimat, a kitartást, a hitet!” – olvasható Norbi Facebook-bejegyzésében.
Korábban a házaspár Las Vegasban is kimondta a boldogító igent, öt évvel ezelőtt, a 15. házassági évfordulójukon pedig szintén a Hertelendy-kastélyban esküdtek újra, amelyről a fotók IDE KATTINTVA tekinthetők meg.
kiemelt kép: 24.hu
EZ IS ÉRDEKES!
Berki Krisztián folyamatosan verte, karácsonykor hasba rúgta Mazsit



