A Celeb vagyok ments ki innen! legújabb adásában VV Merci komoly kihívással nézett szembe: Kolumbia legokosabb lámája ellen kellett megmérkőznie egy műveltségi versenyen.
Az első kérdés még lazán ment a lámának is, aki kapásból tudta, hogy melyik idézet nem Gáspár Lacitól származik. Merci lassabban, de annál magabiztosabban választotta ki a „Nagyon kígyó” szópárt.

Balázs egyből meg is dicsérte Mercit, konkrétan azt mondta, hogy
Milyen jó vagy kultúrából Merci!
A második feladat szintén egyszerű volt, Petőfi Sándor János vitézének ismert verssorát kellett folytatni.
A láma persze azonnal tudta a helyes választ. Mercinek nem sikerült…
A feladatsorban
Merci szerint a híres Cromwell idézet szerint mindig szárazon kell tartani a martinit,
majd a kérdésre, miszerint melyik forgalomban lévő bankjegyünkön nem bajszos személy látható, először ezt kérdezte:
„A tízezresen van Mátyás, igaz?”
Balázsék segítségével azért sikerült a helyes választ megtalálni.
Az utolsó fejtörő a legendás 1990-es Magyarország – Kolumbia barátságos labdarúgó mérkőzés kezdőrúgására vonatkozott, amit egy csinos hölgy tangában végezett el. Merci szerint ezt a hölgy akkor egy katonai egyenruhában tette.
A láma tehát a végén 5-3 arányban győzött a műveltségi vetélkedőn VV Mercivel szemben.
Nézd meg a játékot itt!
videó: RTL
kiemelt kép: RTL
EZ IS ÉRDEKES!
Videóban, káromkodva akadt ki az énekesnő napokban kirobbant drogbotrány miatt –



