--°C

Orbán Viktor üzent: „Csak a béke, csak a Fidesz!” – VIDEÓ

Orbán Viktor, Magyarország miniszterelnöke pénteken a hivatalos közösségi oldalán egyértelműen megüzente hazánk álláspontját, amely a kampánnyitó rendezvényen hangzott el.

Szijjártó Péter: „Magyarország ellenez minden olyan javaslatot, amely közelebb vinné a NATO-t a háborúhoz”

Orbán Viktor azt mondta, Európa ma az elnyomás és a szabadság határvonalán egyensúlyoz, és a mostani választáson eldől, merre mozdul.

„Úgy tűnik, itt ránk vár a feladat, hogy Budapest után Brüsszelben is megmentsük a szabadságot. Brüsszelben ma háborúpárti többség van, Európában a hangulat háborús, a politikát a háború logikája uralja. Orbán Viktor azt mondta: mindenfelől háborús készülődést látni, a NATO-főtitkár NATO-ukrán-missziót akar felállítani. Az európai vezetők már belesodródtak a háborúba, a háborút a saját háborújuknak tekintik, és a saját háborújukként is vívják.”

-mondta Orbán Viktor, aki a videójához csak ennyit fűzött:

Június 9-én: csak a béke, csak a Fidesz!

A Fidesz – KDNP a kampánnyitón egyébként elfogadta a választási manifesztumot.

kiemelt kép: MTI

Nem csak a vagyona, a szíve is nagy: Mészáros Lőrinc 250 millió forinttal segítette a rászorulókat!