A Kossuth-díjas zenész- énekes, Nagy Feró volt a vendége a Századvég youtube-csatornáján, a Kontextusban. A legendás ikon döbbenetes történeteket mesélt el kendőzetlenül.
Nagy Feró az interjúban elmesélte, hogy annak idején miért és hogyan verték meg a rendőrök, de beszélt zenésztársai árulásairól is. Nagy Feró a műsorban Orbán Viktorról is beszélt.
kiemelt kép: RTL
Kitört a botrány! Nagy Feró kiosztotta kollégáját: „D. Nagy Lajosnak elment az esze”



