Gregor József már 18 év, hogy az égi színpadokra távozott, de nincs olyan nap, hogy lánya Bernadett ne gondolna rá. A színésznő már egész kisgyermek korában az édesanyját is elvesztette, a szüleihez fűződő érzéseiről, illetve a hiányukról a Best podcastban beszélt.
Előkerült egy régi felvétel! Zámbó Jimmy ezt mondta Gregor Bernadettről – videó
Bernadett elmondta többek között, hogy minden nap nagyon nehéz neki a szülei nélkül.
„A beszélgetések, apám gárdonyi kakaspörköltje, apám illata, a lénye, nagyon hiányzik, és a hiánya soha nem is fog elmúlni.
Tizennyolcadik éve, hogy nincsen közöttünk, de nincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe.
Apám halt meg később, anyám előbb, 1997-ben, amikor huszonöt éves voltam. Ott voltam egy pici gyerekkel, és irigykedve hallgattam, amikor a korombeliek mondták, hétvégén mennek a szülőkhöz ebédre, ott lesznek a nagyszülők is. Hát ez nekünk sajnos nem adatott meg…”
-mondta szomorúan Bernadett.
(via Blikk)
kiemelt kép: Facebook
Ma ünnepli születésnapját Gregor Bernadett és a visszavonulását tervezi!



