Amint az már ismeretes, kedden délelőtt a DVTK szerződést bontott Feczkó Tamás vezetőedzővel.
A Ferencváros elleni vereség után már nem volt visszaút, a vezetőség pedig már aznap be is jelentette az új vezetőedzőt, Geri Gergelyt, aki szerdán meg is kezdte a munkát a csapatnál.
indexkép: DVTK



