--°C

Schóbert Lara kiakadt: kemény üzenetet küldött az anyját támadóknak

Komoly indulatokat váltott ki, amikor Rubint Réka egy hónapja nyíltan beszélt arról, hogy évek óta súlyos betegséggel küzd. A vallomás sokakat megérintett, de nem mindenki reagált együttérzéssel: akadtak, akik kemény kritikával illették a fitneszedzőt – írta a Bors. 

Egy kommentelő különösen élesen fogalmazott, és azt sérelmezte, ahogyan Réka a nyilvánosság előtt beszél az állapotáról.

„Ez, amit művel, ahogyan nevetve, leszolizva, hazug módon parádézik egy betegséggel, amivel mások valóban minden nap küzdenek…, bántó és méltatlan! Lenne benne jóérzés, abbahagyná”

A bántó megjegyzésre lánya, Schóbert Lara is reagált, és nem hagyta szó nélkül a támadást.

„Sajnos kedves Angéla… tényleg beteg. Bárcsak igazad lehetne”

A fiatal influenszer később sem finomkodott, és egy ironikus megjegyzést is közzétett közösségi oldalán.

„Isten óvjon minket az ilyen jóindulatú és empatikus emberektől”

A vita azonban itt nem zárult le: a kritikus azzal indokolta szavait, hogy saját családjában is volt érintett a betegség, ezért reagált ilyen erősen. Lara erre együttérzéssel válaszolt, ugyanakkor igyekezett megmagyarázni, miért választotta édesanyja ezt a nyílt és pozitív hozzáállást. Elmondása szerint Réka nem akarja feladni vagy sajnáltatni magát, inkább a gyógyulásra koncentrál, és próbál erőt mutatni másoknak is. A diagnózist még 2022-ben kapta meg, és 2026 áprilisában beszélt róla először nyilvánosan.

Azóta többször is megosztotta tapasztalatait követőivel, miközben továbbra is aktívan dolgozik, és ugyanazzal az energiával vezeti programjait, mint korábban. A családja végig mellette áll – még akkor is, amikor a nyilvánosságban ilyen kemény támadások érik őket.

Rubint Rékát nemcsak támogatják, hanem sajnos támadják is az emberek (Fotó. TV2)

kiemelt kép: RTL

Ők veszik át a show-t: brutális páros érkezik az X-Faktor élére