Kozso még 1998 táján 1 millió forintot kért tőle karrierje beindításáért. Győző most a Borsnak elmondta, mi történt pontosan 24 évvel ezelőtt.
Gáspár Győző nem bánja, hogy az Ázsia Expressz forgatásán egy feladat hevében kikotyogta, Kozso 24 éve nem adja vissza neki 1 millió forintját. A roma showman csak a Borsnak mesélte el, hogyan történt az eset és hogyan érintette a családját akkoriban a veszteség.
– 24 éves voltam és arról ábrándoztam, hogy híres énekes leszek. Megkerestem Kozsót és arra kértem, segítsen nekem.
Ő igent mondott és kért tőlem 1 milliót, hogy beindítsa a karrierem
– kezdte lapunknak Győzike.
– Minden, de tényleg minden pénzt összeszedtem otthon, ami azt jelentette, hogy
Bea egy fillér nélkül maradt otthon egy négyéves gyerekkel.
Ő hitt bennem, én hittem magamban és mindennél jobban Kozsóban. Ma már látom, hogy mekkora madár voltam, de már nem is érdekel az a pénz. Szerintem egyébként egy akkoriban beindult bandájára költötte az összeget – magyarázta Győző.

A Bors természetesen megkereste az Ámokfutók frontemberét is, aki a maga részéről pár mondattal lezárta a botrányt.
„Egy Győzike kijelentést egy tévéműsorban úgy érzem, nekem nincs miért kommentálnom. Nevetségesnek tartom az egészet”
– kommentálta az énekes, aki nem először kerül különös botrányok középpontjába, hiszen korábban közműlopás miatt marasztalta el a bíróság, majd egy hölgy jelentette fel, miután nem kapta vissza a 10 millió forintot, amit Kozsónak adott kölcsön.
kiemelt kép. RTL
EZ IS ÉRDEKES!
Nagy az öröm! Visszatért Suzy a TikTok-ra, rögtön új videót mutatott



