Az egykori Fekete Vonat tavalyi arénás visszatérése finoman szólva sem sikerült a legjobban. A buli után mindenki azt hitte, hogy a legendás trió ismét együtt lehet a színpadon- meglovagolva a napjainkban taroló retro hullámot- azonban az eseményt követő nyilatkozatok elkeserítették a rajongókat. Az együttes egyik tagja Beat ugyanis azzal vádolta a szervezőt, hogy nem lettek kifizetve az ígért módon.
Ettől a pillanattól fogva elindult az adok-kapok, amely hosszú heteken át tartó csörtévé értt, majd lecsendesült, de azóta a rapper élete lejtmenetbe fordult. Balhék, botrányok után végül hajléktalan lett, barátoknál és ismerőseinél húzta meg magát. Az utóbbi időben csendben a háttérbe húzódott, életjelet sem igazán adott magáról, azonban a napokban bejelentkezett és mutatott a közösségi oldalán egy „akkor és most” fotót. Az egykori önmagára nem hasonlító Beatre rá sem ismernek a Fekete Vonat – rajongók.

kiemelt kép: TV2
Botrány! Pénzt csalt ki a rajongóitól a Fekete Vonat munkásszállón nyomorgó sztárja!



